Kratom je łatka, která se získává z listů tropické rostliny. Domorodé kmeny ji znají a používají ji několika způsoby. Je zajímavý tím, že dokáže dvě věci – tišit bolesti a zároveň umí udržet člověka na nohách. Lidé ho začali používat, protože toho umí hodně. Pomůže vám s únavou, bolestmi a dokonce i s psychickými problémy. Řada lidí jej označuje za náhradu CBD, které se používá k řešení stejných potíží.

únava zívání

Díky kratomu zvládnete všechno co potřebujete. Někdy člověk potřebuje zůstávat déle vzhůru a porazit únavu, která se při vyšším fyzickém vypětí dostaví. Běžně se pije káva a energetické nápoje, ale ne každý je snese. A právě kratom dokáže udržet člověka vzhůru když je to potřeba. Kromě toho má i další účinky, díky kterým roste jeho popularita.

Kratom se dá sehnat téměř kdekoliv. Zákony na něj příliš nepamatují, a je k dostání oficiálně od 18 let. Jenže už i médii proběhly zprávy o tom, že k němu mají přístup i malé děti. Prodává se totiž i v automatech, kde se věk neověřuje. U kratomu hodně záleží na jeho dávkování. Pokud to trochu přeženete, může vám být opravdu špatně. Je velmi důležité nepřekračovat dávkování, a před prvním použitím byste se měli o všech rizicích a účincích informovat u prodejce. Solidní prodejce vám bude schopen odpovědět na všechny otázky. Nejlepší je kratom vyzkoušet doma, porotě pokud vám nesedne, můžete se z toho vyspat a bude to v pořádku.

kratom prášek

Pro začátek můžete vyzkoušet třeba kvalitní Kratom Maeng Da Starter pack Kratompower, kde najdete více druhů na vyzkoušení. Jde o kratom z ověřených zdrojů, takže nemusíte mít strach že kupujete něco nekvalitního. Kratom vám pomůže s tišením bolesti i s psychickými potížemi, takže pro řadu lidí je to takový malý velký zázrak. Vyzkoušejte ho, ale zacházejte s ním opatrně. Přece jen je to zatím poměrně hodně neprobádaná látka.