Každý máme nějak zařízený domov. Někdo si potrpí na spousty dekorací, někdo miluje vystavené hrníčky po babičce a někdo dává přednost strohému minimalismu. Důležité je, aby se člověk ve svém domově cítil příjemně. Málokdo si uvědomuje fakt, že bydlení by se nám mělo nejen líbit, ale také by mělo být bezpečné po všech stránkách. Všechny rozvody – voda, plyn, odpady i elektřina by měly být v dobrém stavu a proto je potřeba je čas od času zrekonstruovat. Některé části bytu či domu přestávají odpovídat vkusu majitelů a tak se musí čas od času proměnit v nové. Rekonstrukce většinou vyžaduje spoustu příprav. Mnoho stavebních prací vyžaduje stavební povolení, takže si raději vždy předem zjistěte zda jej potřebujete i vy.

moderní ložnice

Nejlepší je spolupracovat s profesionály, kteří vám dokážou navrhnout nové bydlení – funkční i podle vašich představ. interiérový designér v Praze Evalofadokáže navrhnout několik možností, ze kterých si potom budete moct vybrat tu, která se vám bude nejvíce zamlouvat. Možná si kladete otázku proč platit designéra, když si sami vyberete co se vám líbí. Jenže designer má většinou i vysokoškolské vzdělání, a tak vám navrhne nejen design, ale i stavební prvky. Dokáže využít prostory na maximum.

obývací pokoj

Spousta lidí bydlí v malém bytě a designér jej dokáže rozvrhnout tak, aby všichni jeho obyvatelé měli nějaký ten prostor pro sebe. Designér si prohlédne stávající prostory a vy mu sdělíte své požadavky. Následně vám zpracuje několik možností, ze kterých si vyberete. Díky tomu budete mít bydlení přesně takové, jaké si představujete. Designér vám samozřejmě interiér sladí podle toho co se vám líbí. Čekat na vás může interiér podle nejžhavějších trendů současnosti, ale můžete mít i interiér inspirovaný první republikou. Stačí jen designérovi říct co potřebujete a co máte rádi. Návrh vám mohou zrealizovat do finální podoby.