Stává se to. Ani netušíte a zdědíte pozemek se zbořeninou. Nebo chcete pozemek a tu jej někdo nabídne. Je tak laciný, že jej za každou míníte koupit, ale kazí to tam nějaká stará malá chaloupka. Ta právě srazila cenu, protože její likvidace jistě nebude jednoduchá. V obou případech, a ještě ve spoustě dalších se na to většinou musí vrhnout celá rodina. A cihlu po cihle, nebo vepřovici či tvárnici to pomaličku rozebírat. O tom, že je to náročné na čas a na peníze snad ani nemusíme diskutovat. Navíc máme další starosti. Co s tou sutí?

stěna k bourání

A samozřejmě navazují další a další věci. Hlad, žízeň, hygiena, to vše zde bude s námi, a to po celou dobu. Pokud jsme zvyklí na určitý komfort, tak se nám po třech pracovních směnách bude zdát, že „haviřina na přerubu“ bude asi něco podobného. Bolavá záda, svaly, šlachy a celkové vyčerpání vás přinutí ke dlouhým pauzám, takže to budete bourat ne měsíc, jak jste měli v plánu, ale dvacet let. A dokonce vás to přinutí k zamyšlení, zda vám to vůbec stojí za to. Inu bourací práce byly vždycky hodně náročné na fyzickou připravenost.

určeno k demolici

Nuže, přijde čas k lámání chleba a vy budete muset objevit nějaké řešení. Ono existuje, ale není zadarmo. Je to firma, která tuhle práci zvládne. Má na to techniku, a nakonec také lidi, kteří tuto práci znají a vědí, co od toho všeho lze očekávat. Taková firma vezme na svá bedra naprosto vše a během pár dnů, podle velikosti objektu, vám s ním zamete tak, že nebude mít tušení kde předtím stával. Samozřejmostí je odvoz suti a práce vykonané co nejrychleji. Nebude muset přemýšlet nad dlouhými termíny, protože tady se maká, tady se nikdo nefláká. Nemá na to čas, protože už je čeká další práce.

Nuže, pokud jste zrovínka v podobné situace, jaká je výše popsána, nebo se k ní blížíte, tak klikněte na odkaz, jenž vás navede na firmu, která vás zbaví starostí.