Když jsem byla malá holka, tak se musím přiznat, že mě opravdu hodně zajímal a technika. A technika mě zajímalo hlavně z toho důvodu, protože se mi líbily různé technické hračky a další vymoženosti. Měla jsem hlavně ráda autíčka, která byla na ovládání anebo elektrické. Nikdy nezapomenu na to, jak jsme se se svým bratrem rvali o to, kdo jsi první pustí do rybníka lodičku, která byla na elektřinu. Tedy spíše na baterky, na elektřinu v rozhodně ne, protože to by potom nebylo vhodné pro děti, aby to pouštěly do rybníka a do vany. A když jsem potom vyhrála spor, tak jsem si vzala lodičku, kterou jsme potom pustili do rybníku.

Lodička uplavala.

Jenomže my děti jsme byly hloupé a vůbec jsme nedomyslely to, že potom pro tu lodičku nebudeme moct, jak jít. Takže se samozřejmě stalo, že lodička někam uplavala do rákosí a už nikdy jsme ji neviděli. Kolikrát jsme se zkoušeli ještě vracet na místo, kde jsme ztratili lodičku, ale bohužel jsme už žádnou nikdy nenašli. Buďto se ztratila a potopila se nebo si jí třeba vzalo nějaké dítě. Je tomu už asi dvacet let. Možná ta lodička tam stále je. Kdoví. Nicméně ale záliba v technice mě vůbec neopustila, protože jsem také vystudovala technickou univerzitu. Musím sice uznat, že jsem to vystudovala jen tak tak, s odřenýma ušima, ale technika mě stále baví.

Techniku mám ráda.

A navíc mám doma dokonce tablet, který jsem si vysnila a je hodně kvalitní a také stál hodně peněz. Protože mě baví upravovat fotky anebo psát různé články, takže se mi opravdu kvalitní technika hodí. Musím také zmínit, že pokud pracujete na počítači nebo tabletu, tak vám doporučuji, abyste si pořídili opravdu kvalitní techniku, která vás nezklame. Nechcete mít přeci práci vniveč. Já rozumím tomu, že lidé jsou různí a že každý člověk má jiné preference. Ale jedno je jisté. Každý chce vždy to, aby to bylo poctivé a také kvalitní.