Informační technologie je něco, co mě vždycky opravdu bavilo a také fascinovalo. A opravdu jsem si nedokázala představit to, co se pořádně pod informační technologií skrývá. Později jsem se dozvěděla, že je to vlastně skoro všechno, co se týká počítače anebo dalších podobných technických věcí. Mě tohle opravdu hodně zaujalo. A i když jsem tomu moc nerozuměla, tak mě informační technologie opravdu hodně lákala. Jenomže ještě jako malé dítě, když jsem tedy vlastně byla spíše puberťák, tak jsem ještě nepoznala takové to kouzlo, co znamená, když má někdo doma počítač anebo třeba i tablet nebo mobilní telefon.

IT je někdy složitá.

Sice mobilní telefon jsem jistě už dávno měla, ale nešel tam vůbec internet, protože to byl takový ten starý obyčejný telefon, kde neměl ještě ani fotoaparát. Takže to bylo opravdu obtížné se naučit někde něco o tom, co je to informační technologie a tak podobně. Takže i když jsem se ptala třeba svých kamarádů nebo v sourozenců, tak mi moc nepomohli. A kdybych se zeptala svých rodičů, tak tohle už by vůbec nepomohlo a bylo by to k ničemu. A všechno jsem se dozvěděla až na střední škola v prvním ročníku.

Počítač má doma každý.

Tam jsem chodil a také dokonce do kroužku informační technologie, proto jsem si řekla, že když mě tohle opravdu hodně baví, tak bych také potom mohla být nějaký informační technik nebo pracovat s tím, že by pracovala s počítačem a tak podobně. A tohle opravdu by mě hodně bavilo, takže nakonec jsem šla také na takovou technickou univerzitu, kde jsem se věnovala hlavně počítačům a dalším podobným věcem, jako je informační technologie. Já sama jsem vždy ale byla taková, že mám moc ráda výzvy, Navíc je přeci nad slunce jasné, že bych se to časem stejně musela naučit. Tak proč s tím nezačít co nejdříve? Učení mě baví, tak proč se nezapojit i do informační technologie.