Miminko by mělo pro každého znamenat radost a všichni by měli být rádi za to, že miminko mají a že mají tu šanci vůbec miminko mít, protože jsou lidé, kteří se o to snaží několik let a pořád jim to nejde, nebo jsou dokonce lidé, kteří jsou jednoduše neplodní a nikdy děti mít nebudou. To je taky možnost a v tomto případě byste si měli uvědomit, jak velkou šanci máte, protože to není rozhodně jen tak a je třeba být vděčný za to, co máte. To znamená i za dítě, které máte, protože tady klidně nemuselo být a mohli jste se zase snažit několik let jako hodně lidí kolem vás a ono nic. Proto je dobré se na miminko dívat jako na takový drobný dáreček, který vám život přinesl a starat se o něj tak, jak si zaslouží a zajistit, aby mělo miminko opravdu všechno, co potřebuje a nejen to.

hračky

Miminko si rozhodně zaslouží mnohem víc, než se zdá a taky toho mnohem víc potřebuje. Nezapomínejte tedy ani na hračky, aby se miminko dobře vyvíjelo. Mít dítě je najednou takový zásah do života, že se většině lidem obrátí život vzhůru nohama, protože musí najednou myslet na dítě, a ne na sebe a snažit se být trochu praktický a brát věci tak nějak najednou, protože jinak se to nedá stíhat a rodič potřebuje ušetřit každou sekundu času, jinak to nejde.

miminko

To je samozřejmě možné například tím, že si pořídíte kočárek trojkombinaci, kde si můžete z jednoho kočárku udělat tři věci, obvykle to bývá třeba vajíčko do auta a z něj se dají vysunout kolečka a je z toho kočárek a podobně. To je velmi praktické, když potřebujete jet rychle nakoupit, tak jen vezmete tento kočárek a máte hotovo. Nemusíte s sebou brát dalších milion věcí. Ušetřit čas se dá také tím, že děláte více věcí najednou, třeba u vaření se snažíte miminko uspat, nebo kojíte a podobně, hodně dobré jsou pak šátky, kdy na sobě můžete mít miminko, ale dávejte si pozor, ať se mu nic nestane, třeba zrovna u toho vaření. Ale snažte se s ním trávit co nejvíce času.