Nošení pokrývek hlavy nejen kvůli zimě anebo sluníčku, je mnoholetý trend, který neklesá na popularitě. Je to image spousty mužů i žen. Já miluji zimní čepice, dodávají šmrnc celému outfitu. Musí být ale vhodně zvolená tak, aby přesně podtrhla to, co mám zrovna na sobě. Proto mi v šatníku nechybí žádná barva. Ladit boty k čepici či kabelce, pro někoho možná otřepaný zvyk, ale já jsem si v tom našla velkou zálibu. Tohle mě prostě baví. Maximálně mě to vystihuje. A v čem si módu užíváte Vy? Přiznám se, že se mi vždycky líbily letní klobouky. Takové ty velké slaměné nebo látkové, které působí na první pohled stylově a elegantně.

Žena v klobouku

Ale nikdy jsem se neodvážila vzít si ho na hlavu jinde než při zkoušení v obchodě. A proč? Necítím se v něm. Ale není to škoda? Také máte nějaký vyhlídnutý módní kousek, na všech ho obdivujete, ale sami si ho nikdy nikam nevezmete? Tak to pojďme prolomit! Proč se držet při zemi, když nemusíme? Beztak je to celé jenom o zvyku.

Pomůcky k šití

Mám doma i jeden klobouček, který jsem si zkoušela ušít sama. Musím říci, že se mi docela povedl. Rádi šijete? Kamarádka přešívá oblečení ze Second Handů. Říká se tom upgrading. Je to ekologické a praktické. Musím říct, že jí to vážně jde. Ty módní kousky před a po jsou neuvěřitelně rozdílné. Změna k lepšímu. Nosí takto vše a je nadmíru spokojená. Má koníček, který jí baví a pomáhá přírodě. A jaký má pro Vás móda význam? Snad každá žena toto téma probírá dnes a denně. Tak vyrazte na nákupy nebo se pusťte do šití vlastních originálů. Módní svět je jako magnet, tam přitažlivý a lákavý. Kdo by odolal být jeho součástí. Vždyť móda je něco, co nás dělá sebevědomějšími a šťastnějšími. Módou vyjadřujeme kus z naší osobnosti. Módní vkus má totiž každý z nás originální. Nemůžeme říct, že je nějaký špatný, některý je jen vice osobitější.