Jsou lidé, kteří si myslí, že móda je v každé zemi stejná a že to, co my nosíme my nyní tady, se nosí i v jiných zemích. Ani zdaleka tomu tak není. V každé zemi je populární něco jiného a mnohdy je to tak, že v některých zemích se nosí opravdu velice pěkné kousky o kterých se nám může jen zdát a můžeme jen doufat, že dané kousky budou někdy na prodej i u nás.

Jsou země, kde si na módu rozhodně potrpí a tak zde nenajdete ženy, které jsou nevkusně oblečené nebo pány, kteří by si vyšli jen tak v barevných kraťasích, které by si člověk nevzal kolikrát ani na zahradu.

žena v klobouku

Jsou ale i země, kde se něco takového vůbec neřeší a člověk si prostě vezme to, na co má daný den náladu a to, že k sobě dané věci vůbec neladí, daný člověk vůbec neřeší. Někteří lidé to tak skutečně mají a je jim jedno, co si o nich okolí myslí.

Rozhodně se najdou lidé, kteří budou váš outfit rozebírat a věřte, že nikoliv v dobrém smyslu. Najdou se lidé, kteří si myslí, že nosí opravdu stylové věci a že nikdo daný den na sobě nebude mít nic lepšího. Ve výsledku je tomu ale úplně jinak, protože se najde mnoho lidí, kteří na sobě budou mít daleko lepší věci, než to, co budete mít daný den zrovna vy.

Člověk by se měl rozhodně zamyslet nad tím, jaké věci vlastní a jestli by nebylo lepší polovinu z daných věcí vyhodit a nahradit za věci nové. Proč? Protože je možné, že máte ve své skříni opravdu věci, které není zrovna vhodné nosit mezi lidi.

žena v triku

Mnoho lidí si dnes oblíbilo zvířecí vzory. Přijde vám vhodné něco takového nosit do společnosti? Pokud k tomu ještě dodáte něco růžového, rozhodně to nebude vypadat dobře, i když si to mnoho lidí může myslet. V každé zemi je to s módou jiné a tak člověk rozhodně najde země, kde se daní lidé neoblékají zrovna nejlépe, ale i země, kde lidé dbají na to, aby vypadali co nejlépe a to proto, aby je druzí nepomluvili za to, co mají zrovna na sobě.