Také patříte k lidem, co mají doma devět skříní, komod a úložných boxů pod postelí, a když balíte zavazadla na dovolenou nebo hledáte nějaký konkrétní předmět, prohledáváte jeden za druhým, ve snaze objevit to, co jste kdoví kam uložili? Takovéto postupy jsou v některých domácnostech běžné a možná, že se v nich poznáváte i vy. Ztrácíte zbytečně čas pobíháním z ložnice do obýváku, z obýváku do předsíně a z předsíně do sklepa, přitom by se tento čas dal využít mnohem efektivněji.

oblečení na ramínkách

S vestavěnou skříní na míru se vám tohle nemůže stát. Pro mnohé z nás se toto řešení stalo naprosto ideálním nejen z praktických důvodů, ale i estetických.

Posouvání dveří do strany – skříně s křídlovými dveřmi lidé znají stovky let. Najdete je prakticky v každém zámeckém interiéru v rámci jeho prohlídky. Máte-li je doma umístěné v prostoru, kde je před skříní pouze necelý metr volného místa, což bývá například v ložnici, budou křídlové dveře překážet, a v ranním spěchu, kdy chvátáte do práce a oblékáte se, o dveře snadno zakopnete a uhodíte se do kolena. Máte tohle zapotřebí? Nebylo by lepší vyměnit křídlový dveřní systém za dveře posuvné? Ty se otevírají pouze do boků, kde nikomu nepřekáží, a zakopnout o ně nemůžete.

košile ve skříni

Design dveří – výhodou vestavěných skříní na míru https://www.sten-skrine.cz/ je velký úložný prostor na jednom místě, to je jasné, jenže zároveň s tím tu vznikne poměrně velká plocha, a tak velmi záleží na tom, jaký jí propůjčíte vzhled. Budete se na ní přece dívat každý den, a to není zrovna málo. Zamyslete se také nad tím, že čím světlejší dekor si vyberete, tím více světla vám v místnosti odrazí. Tmavší dveře se hodí spíše do velkých prostor, jako jsou vstupní vestibuly rodinných domů, naopak v malém bytě na vás budou padat a budete si tu připadat sevření, stažení a sklíčení v depresi. Využijte také mnoha pastelových barev, jejich vzájemných kombinací, případně zajímavého potisku ve formě kreseb či fotografií.