Pro rodinné výlety

Kdo má děti a nevlastní žádné auto, může využít nabídky půjčovny aut v Praze 9 https://autopujcovna-milan.cz/ a alespoň občas se vypravit na prodloužený víkend někam na výlet. Naše země je po stránce cestovního ruchu nesmírně atraktivní a rozhodně nelze říci, že byste se na výletě nudili.

auto na výletě

Pro kontakt se seniory

Velkým problémem seniorů bývá osamělost. Mladí lidé na ně poměrně často zapomínají, když řeší své vlastní záležitosti, a přitom si neuvědomují, že fyzický kontakt je pro seniory mnohem důležitější, než občasný telefonát s úvodní větou: „Jak se máš a co děláš?“. Nabídněte častěji svým rodičům a prarodičům aktivity v přírodě, zaměřené třeba na oblasti, o které se tito lidé zajímají. Někteří rádi navštěvují hrady, zámky a hradní zříceniny, jiným udělá radost zoologická či botanická zahrada, pobyt u řeky, na přehradě nebo horská túra. Sbalte s vašimi seniory batoh a vydejte se společně do Jizerských hor, kde je malebná příroda, mnoho klidu a minimální automobilový provoz.

vůz na silnici

Pro větší nákupy

Nemáte z různých důvodů zrovna k dispozici vůz a potřebujete nakoupit nějaké zboží v kamenných obchodech, které se vejde do kufru osobního auta? Nechce se vám vláčet nákup autobusem či vlakem? Pak si pro tyto účely pronajměte vůz, přičemž lze pronájem spojit s ještě dalšími aktivitami, například sportováním a pobytem u vody.

Na dovolenou

Kdo nemá k dispozici vlastní automobil, a chce si pronajmout vůz z půjčovny, může jej využít i pro delší dovolenkové pobyty. Výhodou je, že je vozidlo v perfektním technickém stavu, a tak se můžete zaměřit pouze na své vlastní zájmy a jeho aktivní využívání.

Náhradní vozidlo

Vozy z autopůjčoven se hodí i v situacích, kdy sice auto máte, ale momentálně je v servisu z důvodu autonehody nebo technické závady. Možná, že by „pomyslně“ v současné době využil těchto služeb i filmový herec Josef Abrhám ve snímku „Vrchní prchni“, aby nemusel jezdit na abiturientský sraz ve svém plátěném Velorexu.