Pokaždé, když jsem měla v práci volno, tak jsem se těšila na dovolenou. Ani nevíte, jak jsem se vždycky těšila, když mi moje kamarádka napsala, že má zrovna týden dovolené, takže by chtěla jít někam na dovolenou. A ne zrovna sama ani s přítelem, ale chtěla jet se mnou. My jsme s kamarádkou taková opravdu akční dvojka, kdy stále chodíme ven spolu se někam bavit. Je to taková zábava, že si to ani nikdo nedokáže představit. Řeknu vám, že jsme opravdu nerozlučné, takže trávíme spolu jak všechny svátky, tak také dovolené anebo chodíme k sobě velice často na návštěvy.

Miluji moře.

Někdy si říkám, že jsme snad siamská dvojčata. Samozřejmě to tak ale není, ale opravdu moc si rozumíme, že až to není možné. Proto také jsme jely minulý rok na dovolenou spolu. Jeli jsme na dva týdny do Itálie. A do Itálie hlavně kvůli tomu, že je to naše nejoblíbenější destinace. A když jsem se takhle ptala všech lidí okolo, tak my sami řekli, že oni nejraději jezdí také do Itálie, protože Itálie je prý taková velice romantická. A navíc mám také opravdu spoustu přátel, kteří mluví práv italsky, takže vždy využijí toho, že si v Itálii alespoň popovídají v italštině.

Mám ráda Itálii.

Abych pravdu řekla, tak je to pravda, protože když jsem na dovolené v Itálii, a to hlavně v Římě, tak si také moc ráda popovídám italsky. Italsky se učím tři roky a musím uznat, že je to velice krásně a jednoduchý jazyk, že by se tohle mohl naučit opravdu každý. A jak jste na tom vy s cizími jazyk? Když jedete na dovolenou, využijete toho, že znáte nějaký jazyk a používáte ho? Ještě moc ráda jezdím na dovolenou do Anglie, kde si popovídám anglicky, což mě jde vážně skvěle a baví mě to. Já sama jsem byla vždycky taková, že mě bavilo jezdit hlavně na dovolenou tam, kde si popovídám. Takže anglická a italská města byla pro mě vždy ta nejvíce vhodná.