Když jsme měli na zahradě už bazén, který jsme si dlouho přáli, tak jsme ještě museli samozřejmě dokoupit některé bazénové příslušenství. Abych pravdu řekla, neměla jsem s ním vůbec žádné zkušenosti. A protože je můj bratr měl s přítelkyní už na zahradě také bazén, tak jsem se rozhodla, že se právě na všechny informace o bazénu zeptám právě se ho bratra jeho přítelkyně. Měla jsem také navíc mile překvapená, když mi bratr dal bazénovou hadici, abych si mohla vždycky vyčistit třeba bazén, kdyby tam byly některé nečistoty. Protože opravdu nemám ráda, když se musím koupat v bazénu, kde jsou nečistoty.

Bazén máme čistý.

A je opravdu velice nepříjemné, když se koupu v bazénu a plave tam třeba například mrtvý hmyz anebo voda je zelená anebo taková zakalená. To by se jistě nelíbilo nikomu, koupat se ve špinavé vodě! Mám ráda prostě takový bazén, který vypadá jako z filmu anebo z reklamy, kde je čistá a modrá průzračná voda. Proto jsem se také koupila bazénovou filtraci. Je to písková filtrace, kterou mi to poručil můj bratr. Bratr mi řekl, že právě písková filtrace je opravdu nejlepší, protože bazén bude v čistotě a také zdravotně nezávadný.

Požaduji čistou vodu.

A opravdu není nic horšího, když nemáte třeba pískovou filtraci a potom vaše voda v bazénu vypadá děsně a jsou tam různé mikroorganismy, ze kterých vám potom bude špatně anebo můžete mít také nějakou vyrážku. Čekala jsem, že tohle u mě prostě hrozit nebude, protože bych si tohle vůbec nepřála hlavně pro své děti. Já jsem vždycky chtěla, bych doma měla všechno čisté a upravené. takže by vypadalo blbě, kdybych bazén měla znečištěný. A písková filtrace nám opravdu pomohla, protože voda v bazénu vypadá opravdu vždy skvěle a čerstvě, takže jsme doma opravdu všichni moc spokojení. A jaký jste měli bazén vy? taky jste toužili po čisté a průzračné vodě? Myslím, že je to nutnost.