Muži milují ženské nohy, alespoň ti heterosexuálně zaměření. Není to žádným tajemstvím a dokonce se o tom hovoří zcela veřejně, bez skrupulí. Krása ženských nohou dovede okouzlit a vzrušit, a že se muži ohlížejí za dívkou s dlouhýma sexy nohama na ulici, není nic pohoršujícího. Vnímáme zkrátka tuto část těla jako přirozenou součást sexuálního vzrušení, podobně jako hrudní koš, obdařený bujným dekoltem. Sexuální touha při pohledu na krásně tvarovaná stehna a lýtka však nekončí nad kotníkem, pokračuje dál a právě tam úplně dole je to, co muže přitahuje doslova jako magnet.

dámská obuv

Kdyby měly ženy zakončené nohy ploutvemi, co mají delfíni, anebo by připomínaly svým vzezřením mořskou pannu, jistě uznáte, že by to nebylo ono. Obouvat ženskou ploutev do jakéhosi futrálu by rozhodně nebylo sexy a erotické vzrušení by rázem vzalo za své. Shodneme se tedy na tom, že ke kráse ženských nohou patří i chodidla. Vytvarovaná s hlubokou klenbou, úzkou patou a proporcionálně širším nártem, s delšími prsty a vystouplým ohebným kotníkem.

dámský střevíc

Pokud ovšem oblékneme nebo spíše obujeme ženské chodidlo do gumových galoší nebo plochých tenisek typu Converse, bude to připomínat ty zmiňované ploutve či snad dokonce zemědělské práce na rodinné farmě, takže rozhodně nemáme zájem sledovat krásné dívčí nožky v něčem takovém. Zatoužíme po dámské obuvi, http://www.semily.cz/oprava-obuvi-dunka-libor/os-1522 kde je vidět vše, tedy téměř vše, a pokud možno se zdviženým nártem a zvednutou patou. A právě to umožní model Pleaser. Nejvíce sexy ženské obutí, co známe.

Konečně spatříme to, po čem toužíme, po vyklenutém chodidle, které vytváří s lýtky, stehny a hýžděmi harmonický soulad, a na jehož osobité kouzlo se těšíme zejména v okamžiku, kdy se nožka vyprostí ze sevření sexy obutí, a máme ji ve svých dlaních, abychom se tou neformální krásou mohli kochat donekonečna v nejtěsnější blízkosti.