Většinou jsou to muži, kteří chtějí mít hodně svalů, protože si připadají přitažlivě a zdravě. Přírodně získané svaly jsou vždycky lepší než ty které člověk získá užíváním některých látek, například steroidů. Záleží na tom, jak velké svaly chcete mít. Hodně svalů většinou nelze získat bez doplňků. Vždycky je potřeba si uvědomit jaký typ postavy máte. Pokud máte od přírody dobré predispozice k nabírání svalové hmoty, máte zčásti vyhráno.

fitness muž

Je důležité si uvědomit také to, že nelze nabírat svaly pomocí steroidů a zároveň nedržet dietu a necvičit. Oboje je potřeba dodržovat, protože nelze budovat svalovou hmotu, pokud máte nadváhu. Disciplína a odříkání se pro vás stanou denním chlebem, pokud se rozhodnete pro budování svalů. Čím dříve začnete tím samozřejmě lépe, ale je potřeba s užíváním těchto látek počkat až do dospělosti. Nejlepší je se poradit s trenérem, který zhodnotí váš stav a probere s vámi možnosti. Ne každá látka je totiž vhodná pro všechny.

Klasické steroidy jsou známé tím, že mají spoustu vedlejších účinků. Vždycky je dobré si o dané látce něco nastudovat, protože nikdy nevíte jak by mohla ovlivnit zrovna vás. Jestli toužíte po svalnatém těle pevném jako skála, začněte užívat látky, které nejsou tak drastické. U nás najdete spoustu doplňků stravy pro hubnutí, ale také látky, které pomáhají budovat svaly. Náš shop se steroidy má široký sortiment a najdete tu opravdu spoustu nejen fitness doplňků. Uvědomte si ale, že velké svaly vám nedodají automaticky velkou sílu. Je to častý omyl, kterého se dopouští celá řada mužů.

posilovna svaly

Chcete soutěžit?
Jestli vás láká soutěžení ve fitness, je dobré začít s cvičením už v pubertě, kdy si vytvoříte základ pro start do fitness světa. I v tomto období můžete brát řadu doplňků stravy, jako je například kyselina hyaluronová nebo celá řada vitamínů a minerálů, které najdete na našem e-shopu.