Chystáte se k rekonstrukci domu, například zděděného po rodičích, a máte plnou hlavu starostí s objednávkou řemeslníků či stavebních firem? Zajímá vás zejména samotné technické provedení celé akce a soustředíte pozornost na to zásadní, co souvisí s výměnou oken a dveří, s novou elektroinstalací, s podlahovým vytápěním, výstavbou podkroví či výměnou střešní krytiny? Pak je to samozřejmě v pořádku, ale možná vám unikl ještě jeden důležitý moment, a sice kam umístíte všechny vaše věci, až se domem začnou prohánět chlapi v montérkách?

plavba lodi s kontejnery

Jistou možností je vše odvézt k vašim známým http://forum24.cz/klaus-opet-vyrazi-na-rhodos-za-svym-znamym-z-kgb-a-bude-tam-moderovat/ anebo do skladu ke stěhovací firmě, jenže co když je toho tolik, že to vyžaduje zorganizovat rozsáhlou stěhovací akci, a navíc pokud budete potřebovat tu a tam se k některým předmětům dostat, bude to daleko a z ruky? Máme lepší řešení, a sice pronájem skladovacího kontejneru, který vám přistaví přímo před vchod do domu na vaší zahradu, vy do něj vystěhujete, co je třeba, a máte vše doslova při ruce.

kontejnery na palubě

Skladové kontejnery jsou ta obludná plechová monstra, s nimiž se můžete setkat v námořních přístavech, kde se nakládají na zaoceánská plavidla, aby se jimi přepravilo zboží na druhý konec světa. Kontejnery musí snést obrovskou zátěž v podobě povětrnostních vlivů a hmotnosti dalších kontejnerů, které jsou naloženy na nich v několika dalších patrech. Nemusíte mít tedy obavy, že by kontejner, co bude umístěný na vaší zahradě, nebyl bezpečným úložištěm pro váš nábytek, svítidla, koberce a domácí spotřebiče.

Jakmile rekonstrukce skončí, vaše věci nastěhujete zpátky a kontejner si zas jeho pronajímatel vyzvedne, naloží jeřábem na nákladní vozidlo a pronajme jej pak někomu jinému, kdo se ocitne v podobné situaci, jako vy. Jak vidíte, tyto ocelové obludy poslouží i jinak, než jen jako přepravní monstra na moři, po silnici či na železnici.