Jsou muži, kteří mají velké problémy se sebeovládáním. Takových mužů je dnes hodně a zejména ženy by si na takové muže měly dávat pozor. Z jakého důvodu? Mohlo by se klidně stát, že by to s ženou nemuselo dopadnout dobře v tom smyslu, že by se mohla potýkat s domácím násilím apod. Něco takového nechce zažít vůbec nikdo a to už vůbec ne žádná žena. Je přitom mnoho žen, které něco takového zažívají, ale tváří se, že se nic neděje a že mají krásný a spokojený vztah. Na takových ženách opravdu jen málokdo pozná, že daný vztah není takový, jaký by být měl. Jsou ale věci, které mohou domácí násilí odhalit.

muž se ženou

Pokud jste si například někdy všimli toho, že má daná žena na sobě čím dál tím více modřin nebo je mívá mnohem častěji, než kdy dříve, už to značí to, že je něco špatně. Je možné, že se žena bude vymlouvat na to, že se jen někde praštila a tím se ihned vytvořila modřina, ale je dost možné, že něco takového bude jen výmluva, aby nemusela říct pravdu.

Jsou muži, kteří na veřejnosti působí, jak nejsou úžasní, ale v soukromí jsou neskuteční tyrani. Nikdy nevíte, kdy se do nějakého toho muže zamilujete a budete si myslet, jak není skvělý a po určitém čase zjistíte, že s ním něco není v pořádku. Některým lidem může v hlavě přepínat a to například z toho důvodu, že toho mají hodně v práci a jakmile se doma najde něco, co se jim nelíbí, ihned začnou být nevrlí a postupně to začne gradovat.

žena na cestě

Jeden nikdy neví, kdy zjistí, že má doma muže, který by byl schopný dané ženě ublížit. Ženy, kterým bylo někdy ublíženo, by se ale neměly bát sdělit své nejbližší osobě, že je u nich doma něco špatně. Daná osoba by to měla ihned začít řešit a to i přesto, že slíbí, že nikomu nic neřekne. Žen, které jsou týrány, je dnes opravdu hodně a jen málokterá se přizná. Je pochopitelné, že má žena strach a bojí se, že kdyby řekla, co se děje, nikdo by jí to nevěřil, ale určitě se nenajde nikdo, kdo by dané ženě nevěřil.